Žinutė kuriančiam žmogui: “Užupio žinių“ kreipimasis

Sveiki, kolegos,

Mes, “Užupio žinių“ kolektyvas, rengiame Užupio kūrybinių industrijų žemėlapį, ir norime aktualizuoti kūrybingos asmenybės ir kūrybinių industrijų svarbą Lietuvos ekonominiame ir socialiniame gyvenime. Todėl inicijuojame visuomenės diskusiją (spaudoje, TV, radijuje, online) – kūrybiškumas kaip vertybė ir progreso variklis.

Pasaulis gavęs ekonomikos pamokas, greitai nuvalė dulkes nuo esminių vertybių ir visom pajėgom bando formuoti investicijas ir infrastruktūrą, orientuotas į kūrybiškos asmenybės ir kūrybinės visuomenės vystymą. Kaip bebūtų gaila, Lietuvoje ta pamoka dar neišmokta. Artimiausios kelios savaitės – geras momentas, kai galime pakankamai aktualiai iškelti klausimą kaip, kas, kada ir ką veikia palaikydami ir vystydami šią kryptį.
Kviečiame visus kuriančius ir padedančius kurti prisijungti, diskutuoti, aktyviai dalyvauti. Gal norite duoti interviu patys (parašykit mums)? Gal galite išsakyti nuomone forumuose, savo bendruomėnese, portaluose, galite kartu su mumis jungtis i kuriamą Kūrybinių industrijų asociacijų ir t.t.

“Kūrybiškas žmogus yra šaltinis, iš kurio geria visos kitos industrijos. Tačiau jie patys – architektai, režisieriai, žurnalistai, marketingo specialistai ir visi kiti kūrėjai – dažnai nesupranta, kad yra varomoji progreso jėga ir nereikalauja deramos pagarbos, kuri jiems priklauso. Jei žmonės to nesupras, Lietuvai kelio į ateitį nėra, nes nespėsime reaguoti į pokyčius“.
http://vilniaus.diena.lt/naujienos/miesto-naujienos/kurybingus-zmones-suvienys-asociacija-141747

manytume tai mūsų tikslas.

KIEKVIENAM savo kanaluose sėkmingai sudalyvavus, parodžius aktyvumą, galime pasiekti bangos efektą. Kaip stadione – DAROM BANGĄ:)! Taigi kviečiam visus:

1. nueiti į forumus ir išsakyti savo nuomonę, pvz.:
http://vilniaus.diena.lt/forumas/index.php?showtopic=492

2. esant galimybei per savo mail listą išsiųsti aukščiau esančią žinutę, papildę savo įkvepiančiom gaivinančiom mintim.

3. savo kanalais pabandom inicijuoti pokalbius spaudoje, TV ir radijuje mums aktualiais klausimais: kūrybinių industrijų, kūrybinių asmenybių vystymo ir palaikymo, svarbos; infrastruktūros kūryb. indistrijom sukūrimo, palaikymo ir plėtros klausimais.
4. KI sėkmės ir nesėkmės atvejus, informaciją apie KI plėtrą, finansavimą, bei norinčius gauti, sisteminti, redaguoti informaciją, kreipkite i portalą www.uzupiozinios.lt kur, kol rengiamas portalas www.kurybinesindustrijos.lt, laikinai jau sudeta virš 60 dokumentų, tyrimų rezultatų ir nuorodų apie KI visame pasaulyje.

Pagarbiai,
Vytautas ir Eglė

El.p. kuriult@gmail.com
Mob.862046510
http://www.kurybinesindustrijos.lt

PS. Mes ne prieš jokią partiją, jokį verslą, jokią valdymo formą.
Mes tik UŽ kūrybingą asmenybę ir kūrybingą visuomenę (creative society) 🙂

Reklama

3 Responses to Žinutė kuriančiam žmogui: “Užupio žinių“ kreipimasis

  1. Aurimas parašė:

    Ką manote apie šį kreipimasi?

  2. mastersun1 parašė:

    na asmeniskai as uz kurybiska asmenybe, o siaip manau kad pas mus yra kurybingos visuomenes, kurie nori ieskosi kokio community ar pn 🙂

  3. Aurimas parašė:

    Šiaip tai skamba gana abstraktokai… Bet iniciatyva sveikintina. Jei iš tiesų įsikurs tokia asociacija, verta ja pasidomėti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: