Siggraph 2009

siggraph09

Šiuo metu dar tebevykstanti Naujajame Orleane konferencija SIGGRAPH 2009 yra vienas svarbiausių metų įvykių kompiuterinės grafikos, 3D ir animacijos srityje. Vedančios bendrovės pristato ir anonsuoja savo svarbiausius pasiekimus ir naujienas.
Šiais metais vis tebesiplečiantis Autodesk gigantas pristatė tokius produktus:

Autodesk Maya 2010. Gamintojas nusprendė sujungti Unlimited ir Complete versijas į vieną paketą. Joje bus naujas kompozitingo modulis Maya Composite, paremtas Autodesk Toxik technologija. Pastaroji programa nebebus pardavinėjama atskirai. Maya 2010 žada pasirodyti dar šį mėnesį.

Autodesk Softimage 2010. Vienas naujausių Autodesko pirkinių. Tarp kitų naujos versijos savybių minima didesnis suderinamumas su kitais Autodesk produktais. Žadama rugsėjo mėnesiui.

Autodesk Mudbox 2010 – ZBrush’o konkurentas pasirodys jau neužilgo. Tarp naujovių – PSD su sluoksniais importas/eksportas, nauji įrankiai, didesnis suderinamumas su kitomis bendrovės programomis.

3Ds Max 2010 kaip žinia išleistas jau senokai, bet konferencijoje anonsuotas papildas šiai programai Connection Extension, išplečiantis suderinamų failų gamą, tame tarpe ir numatytas Google Sketchup formatų ir atitinkamai nemokamų objektų bibliotekos palaikymas. Kalbant apie šį populiarų produktą reiktų paminėti, jog ką tik Autodesk’as išleido maxui Service Pack 1.

Autodesk MotionBuilder 2010.  Tai įrankis, skirtas kompiuterinių žaidimų ir video efektų kūrimui.

Iš kitų kompanijų – e-on software pristatė naują Vue 8 versiją, skirtą landšaftų ir ekosistemų kūrimui, Pixar studija – naują renderio RenderMan versiją, kompanija Cebas – naują finalRender R3 versiją.

Ir pabaigai – nemokamo Blender bendruomenei pristatyta ilgai lauktos 2.50 versijos galimybės, tačiau ją išleisti žadama tik spalio mėnesį.

Reklama

One Response to Siggraph 2009

  1. Vilius parašė:

    Rugpjutis ypac nedarbingas buvo. Atostogavau pilnu tempu.. tai ir komentrai velyvi:) idomu butu pamatyt kazka gyvenime panasaus i Siggrapha aisku iki Lietuvos neatves. Bet galetu bent iki, kokios Varsuvos:D o dabar New Orleanas..Singapuras…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: