Ekskomisarų herojus – Skolažmogis

Šį kartą apie herojus ir jų panašumus. Ne, ne apie Lietuvos komentatorių ir žiniasklaidos daromą herojų Drąsių Kedį, ne apie grįžusį į Lietuvą Kauno nusikalstamo pasaulio herojų, o apie įmonės UAB „Ekskomisarų biuro“ naują darbuotoją „Debtmeną“ arba lietuviškai pavadintą – skolažmogį.

Kaip teigia verslo žinios, „Skolažmogis“ jiems kainavo daugiau negu 110 tūkst. litų investicijų be darbo ir idėjų. Paprastai kalbant, tai skambučių sistema, kurios pagalba informuojami, spaudžiami skolininkai.

Tačiau įdomu, ar tinka amerikietiško tipo herojai Lietuvai? Tikriausiai tą atsakys tik įmonės pasiekti rezultatai su „skolažmogio“ pagalba. Vis tik idėja sukurti, nupiešti herojų pakankamai nauja šioje rinkoje.

skolazmogis_betmenas

“Skolažmogio“ svetainė

Reklama

5 Responses to Ekskomisarų herojus – Skolažmogis

 1. Aurimas parašė:

  Sprendimas kažkokią paslaugą išreikšti per herojų yra geras… O superherojus šiuo atveju dar geriau – kas suabejotų jog skola nebus išieškota, žiūrint į tokį įspūdingą vyruką… Kaip sakoma – “mūsų rankos ilgos“ 😉
  Tačiau šiek tiek abejočiau dėl angliško pavadinimo Lietuvos rinkoje – Debtman. Jeigu tiksliai nežinant angliško tarimo, gali kilti noras ištarti “b“ raidę, o tada galima ir liežuvį nusilaužti. O jei ir žinant tarimą, tas “b“ vistiek gali makaluotis lietuviškose smegenėlėse. Čia gal ir smulkmena, reiktų atlikti apklausą, norint išsiaiškinti ar pavadinimas tikrai pavykęs.
  Kalbant apie grafinį sprendimą (juodai-baltą emblemą), kiek neskaniai atrodo simbolio (€ liepsnojančiame ovale) atsikartojimas visai šalia tekste ir ant herojaus krūtinės. Manau tokį susidvigubinimą reiktų naikinti, arba mažiau svarbią ženklo kopiją prigesinti keičiant toną ar pan.

  Šiaip ačiū Linui už šią įdomią temą. Manyčiau jog prie herojaus kūrimo (Character design) dar nekart grįšime ir siūlyčiau mums vėliau pabandyti sukurti savo herojų.

 2. Aurimas parašė:

  Ir dar Linui – be reikalo pasikuklinai įdėdamas postą į “Off Topic“ skyrių. 🙂 Character design – rimtas ir svarbus grafinio dizaino dalykas. Šiuo atveju tai dar ir brand’as ar jo dalis…

 3. Arvydas N parašė:

  cia i concept art uznesa labiau

 4. Linas parašė:

  Sprendimas isreiksti paslauga per heroju – sumanymas gal ir neblogas. Taciau ar ju pasirinktas herojus yra tinkamai charakterizuotas? Mano subjektyvia nuomone, vaizdiniai kyla kiek kitokie mastant apie “skolu ismuseja“, tai visiskai kitokie herojaus bruozai, charakteris. Debtmenas arba skolazmogis yra per daug saldus tokiems darbeliams atlikti, jis gerietis. Geriau butu tike koks “Sauleno“, paneveziecio personazas. Nemanau, kad turint skolu, skambuciai ir Skolazmogio automatinis balsas pataisys skolintoju reikalus siuo metu. Reikia tiketis, kad bent jau balsas ne toks saldus kaip “Debtmenas“. Kadangi vienas skambutis = 1 litas+500 lt diegimo mokestis, todel vargu ar jiems pavyks atrasti daug klientu. Skolininkas po keliu skambuciu, tiesiog pades rageli ir ne tik litas nuskambes, bet ir “Skolazmogis“ bus nugaletas.
  P.S. Ne i tema, maciau idomiu skelbimu, kad yra zmoniu, kurie dovanoja puse skolos uz grazinta skola is skolininko.

 5. Aurimas parašė:

  Na, visokio plauko superherojai geri būna tik paklusniems piliečiams, nenaudėlius sudoroja greitai ir elegantiškai. Tai čia pas juos… O pas mus išties turbūt koks budulis su “byta“ atrodytų išraiškingiau…
  Kitas dalykas dėl pačios paslaugos – ar ji turės efektą parodys laikas, nors jei kažkas merkia į tai pinigus, tai tikėtina kad gerai apgalvojo šitą žingsnį. Iš kitos pusės 100 tūkst. lt – tai kapeikos versle. Mažas mažas nušiuręs butukas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: