Apie

Tai KTU Dizaino studijos puslapis-blogas, skirtas visų pirma studijos nariams: komunikacijai, informacijos apsikeitimui ir kitiems kūrybiniams bei organizaciniams poreikiams. Studijos nariai gali ir komentuoti, ir publikuoti savo informaciją. Tačiau kviečiame ir kitus internautus (ne studijos narius) užsukti į mūsų blog’ą ir komentuoti.

Puslapis dar tik pradeda savo funkcionavimą, todėl galimi įvairūs tobulinimai ir pakeitimai.

Apie KTU dizaino studiją:

“KTU dizaino studija“ – tai vienas jauniausių KTU meno kolektyvų, egzistuojantis greta kitų universiteto meno kolektyvų –  bigbendo, choro,  teatro, foto studijos ir kitų. Pagrindinis tikslas  – organizuoti prasmingą ir kultūringą akademinės bendruomenės narių laisvalaikį, suburti bendraminčius bendrai veiklai ir projektams.
Dizaino studijos meno vadovas: Tadas Vosylius

KTU DS valdyba:

prezidentė Rūta Bartkutė
Gailutė Ulozaitė
Darius Valadkevičius

Jeigu Jus domina vizualiniai menai ir dizainas, norite rasti bendraminčių ir draugų, galite (nebūtinai tik KTU studentai) užsukti pas mus antradieniais, nuo 18 val. Studentų g. 69-101, Kaunas.

Reklama

9 Responses to Apie

 1. Aurimas parašė:

  Dėmesio ! Pasikeitė susitikimų laikas – antradienis keičiamas į pirmadienį, 18 val. Vėliau laikas gali būti dar koreguojamas.

  EDIT: 2010 ruduo. kol kas vėl grįžtame į antradienius, 18 val. Ir aišku naujoje 101 patalpoje…

 2. AntasS parašė:

  Gal artimiausiu metu vėl žadat “grįžti“ į pirmadienį? 🙂

 3. Aurimas parašė:

  Kol kas antradienis, o paskui žiūrėsime, kaip patogiau daugumai. Spalio 5d. pas mus numatomas naujų narių priėmimas, tai po to tarsimės dėl laiko ir bus aiškiau

 4. Tomas parašė:

  Sveiki,
  gal kas zino kur galeciau mokytis ar studijuoti kompiuterini dizaina su programomis Photoshop, Illustrator, Corel ir kokiomis 3d programomis? :/

 5. Aurimas parašė:

  Labas,
  Pirmiausia reiktų labiau apsibrėžti, nes dizainas yra labai platu. Tai gali būti interjero ir daiktinis dizainas (nuo baldų iki automobilių kūrimo) – įvairiausi tūriniai daiktai. Kita dalis yra grafinis dizainas – tai interneto puslapiai, reklama, firminis stilius, gali būti iliustracija ir animacija.
  Rimčiausiai dizainą galima studijuoti Vilniaus dailės akademijoj ir jos fakultetuose Kaune ir kt.
  VDA Kauno fakultete Grafikos katedroje nuo kitų metų bus iliustracijos ir skaitmeninio meno kryptys, Vilniuje yra animacijos, foto/video specialybės.
  Naujai įsikūrus VDU Šiuolaikinių menų katedra siūlo naujųjų medijų meno ir interaktyvaus dizaino programas, bet šios programos dar labai jaunos, tai sunku pakomentuoti daugiau.
  KTU Dizaino fakultete taip pat studijuojama įvairios pramonės dizaino kryptys, bet labiau iš technologinės pusės.

  Jei tiesiog domina išmokti skaitmeninės grafikos programas, tai gali būti ir įvairūs kursai. Yra bendrovių kurios komerciniais pagrindais moko įvairių grafinių programų. Konkrečių gal čia nerašysiu , kad nebūtų reklama 🙂

  Mūsų studijos nariai dirbdami prie įvairių projektų tuo pačiu mokosi ir įvairių grafinių programų – dirbame Photoshop, CorelDraw, dabar ypač daug “minkome“ After Effects, nes dirbame prie video ir animacijos. Tačiau planuojame naudoti ir Adobe Flash, 3D modeliavimo ir animacijos programas ir t.t.

  tikiuos kad ši informacija bus kuo nors naudinga 🙂

 6. Tomas parašė:

  Labas Aurimai,
  labai aciu uz toki issamu atsakyma! Mane domina grafinis dizainas tad manau reikia rinktis VDA Kauno fakulteta. Ieskojau privaciai, bet kazkaip radau tik zemo lygio kursus arba prastai ieskojau 🙂 Dar syki aciuuu!

 7. Tomas parašė:

  Dar norejau paklausti Aurimai kaip Kauno kolegijoj su grafiniu dizainiu gal ka zinai? Nes drauge sako, kad VDA sunkiai istosiu del aukstu stojamuju :/

 8. Aurimas parašė:

  Nelabai turiu žinių, geriausiai paklausinėt kas ten mokėsi ar mokosi.

 9. Jūratė parašė:

  Sveiki, regis kompanija Jūsų šauni ir išradinga, tai gal galite parekomenduoti studentų kurie norėtų tobulinti tinklalapį ir sukurti jam logotipą 🙂

  Sėkmės kūryboje ir linksmų artėjančių švenčių.

  JJ

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: